Okna dachowe – które wybrać?

Okna dachowe – które wybrać?

Decyzja dotycząca wyboru okien dachowych nie należy do najprostszych. Chcesz, by służyły Ci one przez wiele lat bez względu na intensywność eksploatacji, a przy tym by były wielofunkcyjne i pasowały idealnie do Twoich wnętrz. Okazuje się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. Na przeciw Twoim oczekiwaniom wychodzą okna Fakro.
W przeciągu niespełna 30 lat funkcjonowania zdobyła silną pozycję wicelidera na rynku okien dachowych. Co złożyło się na jej sukces? Przede wszystkim to, że okna Fakro dla pracowników nie są obowiązkiem, a pasją. Proces produkcyjny od początku do końca przeprowadzany jest z troską o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, a do wykonania okien używane są materiały najwyższej jakości. Co więcej, firma ta nieustanni podąża za innowacyjnymi rozwiązaniami i wdraża je w swoją pracę. W efekcie tego wszystkiego uzyskujemy trwałe, solidne i wielofunkcyjne okna. Okna Fakro dostępne są w różnych odsłonach, dzięki temu w ofercie firmy każdy znajdzie to czego szuka. Możesz wybierać pomiędzy: uchylno-obrotowymi oknami preSelect, dwuszybowymi i trzyszybowymi oknami obrotowymi, oknami obrotowymi Z-Wave, o podwyższonej odporności na wilgoć, o podwyższonej osi obrotu, superenerooszczędnymi, antywłamaniowymi, łukowymi, kolankowymi, włazowymi, do zespoleń, nadstawkami oraz niestandardowymi (kolebkowymi, ze szprosem, o niestandardowym kształcie i oblachowaniu). Okna Fakro to nie jedyne produkty, które proponuje nam firma. Znajdziesz tutaj także akcesoria, które zwiększą komfort użytkowania okien. Są to między innymi rolety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, żaluzje i markizy. Przy ich pomocy będziesz mógł kontrolować ilość docierającego do pomieszczenia światła, a jednocześnie chronić je przed przegrzaniem lub wychłodzeniem. Z kolei filtry i nawiewniki umożliwiają nieustanny przepływ świeżego i czystego powietrza, gdyż dzięki nim wszelkie zanieczyszczenia, a także owady pozostają na zewnątrz.
Okna Fakro to okna najwyższej jakości, które sprostają potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *